Týmové skartovače

Týmové skartovače jsou vhodným řešením pro skartování do velkých kanceláří, center, na úřady a do dalších velkých institucí a firem, kde se pracuje s materiály s vysokým stupněm utajení informací a také s velkým množstvím materiálů. Uvítáte proto nepřetržitý a vysokokapacitní provoz skartovacího přístroje, množství dalších funkcí a nastavení typu řezů. Kromě velkého množství papírových dokumentů vás snadno zbaví CD, DVD i plastových karet.

Pro výběr správného skartovacího stroje je třeba si uvědomit jak často a kolik dokumentů budete skartovat a kolik volného místo máte u pracovního stolu. Lze si také vybrat, zda chcete skartovat CD/DVD nosiče, plastové karty, vybrat typ řezu dokumentu. Pro ty platí následující: řez na proužky (strip cut ) dovoluje skartovat větší počet listů dokumentů při srovnatelném výkonu ale přináší častější nutnost vysypávat odpadní koš oproti příčnému typu řezu (cross cut ), který řeže dokumenty ještě příčně a výsledný odpad má menší objem . U příčného řezu se také zvyšuje jistota, že naše dokumenty již nikdo nepřečte.

1 položek celkem

Cena

3005230053
13005230053

Značky

Položek k zobrazení: 1
Skartovací stroj  AT 90MC
36 363,40 Kč včetně DPH
30 052,40 Kč / ks

Robustní skartovací stroj praktického designu v kompletním plechovém provedení, s příznivým poměrem cena/výkon. Vhodný pro skartaci dokumentů o...

Kód: AT-90MC